Oferta pracy

Menedżer Zespołu ds. Obsługi Floty Kontraktowej

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K. O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie floty przewoźników kontraktowych w ruchu krajowym i międzynarodowym;

  • utrzymywaniu bardzo dobrych relacji biznesowych z przewoźnikami;

  • negocjowanie warunków współpracy z przewoźnikami oraz przygotowywanie ofert i cenników w tym obszarze;

  • nadzór nad prawidłowością oraz aktualnością dokumentacji przewoźników;

  • weryfikacja jakości świadczonych przez przewoźników usług;

  • optymalizacja działań w obszarze współpracy z przewoźnikami;

  • ścisła współpraca z działem operacyjnym i sprzedaży w dedykowanym zakresie;

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w kontraktowaniu przewoźników do stałej współpracy, doświadczenie w branży chłodniczej będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność zarządzania dużą flotą pojazdów aut ciężarowych jak i dostawczych typu VAN;

  • bardzo dobra znajomością branży transportowej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku międzynarodowego;

  • wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;

  • doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;

  • duża samodzielność w działaniu oraz umiejętna organizacja swojego czasu pracy;

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności

  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

ARRA to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Przewiń do profilu firmy