Oferta pracy

Menedżer Zespołu

UNIQAO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Do zadań Menedżera Zespołu będzie należało realizowanie celów sprzedażowych przez skuteczne budowanie i zarządzanie zespołem, prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych oraz szkolenie podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w sprzedaży i/lub zarządzaniu zespołem w branży ubezpieczeniowej

  • Doświadczenie prowadzeniu rekrutacji oraz selekcji

  • Wiedza jak wspierać i motywować ludzi

  • Umiejętności prowadzenia szkoleń

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Orientacja na osiąganie założonych celów

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny (podstawa oraz system prowizyjno-premiowy)

  • Pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia)

  • Możliwość prowadzenia procesu sprzedaży również w trybie zdalnym

  • Szeroka gama nowoczesnych i konkurencyjnych produktów ubezpieczeniowych: życiowych, grupowych i majątkowych

  • Otwarta ścieżka rozwoju oraz profesjonalny system szkoleniowy

  • Współpraca na czas nieokreślony

  • Dla osób, które nie mają doświadczenia w branży ubezpieczeniowej oferujemy alternatywną ścieżkę rozwoju przygotowującą do roli menedżerskiej. Zapraszamy do współpracy!

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy