Oferta pracy

Menedżer zespołu IT (People and Process Manager)

Grupa PracujO firmie

16 000‐18 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • scrum

  • kanban

  • less

  • lean

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby, z którą wspólnie będziemy budować Dział Rozwoju Produktu oparty na takich wartościach jak: odpowiedzialność, zaangażowanie i skupienie. Osoby, która wie jak wspierać rozwój kompetencji Zespołu Developerskiego, rozumie ideę przyrostowego wytwarzania oprogramowania i umie zarządzać zmianą.

Twój zakres obowiązków

  • dbanie by Zespoły Developerskie pracowały efektywnie oraz zgodnie z przyjętymi standardami pracy ( min. zwinny proces rozwoju oprogramowania, standardy jakościowe i architektoniczne)

  • budowanie samoorganizujących się Zespołów i dbanie o motywację pracowników,

  • dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników,

  • współpraca z Zespołami w ciągłym usprawnianiu procesu developmentu,

  • współpraca z Product Ownerami i liderami projektów wewnętrznych

  • aktywne dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami, inspirowanie innych

Nasze wymagania

  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne,

  • umiejętność budowania relacji opartych o wzajemny szacunek i akceptację różnorodności zarówno z podwładnymi jak i interesariuszami,

  • doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym,

  • doświadczenie w pracy z Zespołami w roli lidera,

  • doświadczenie w optymalizacji i podnoszeniu efektywności procesu developmentu,

  • umiejętność motywowania, angażowania i rozwijania kompetencji podległych pracowników,

  • umiejętność samodzielnego planowania pracy swojej oraz Zespołów

  • umiejętność przyjmowania i udzielnia informacji zwrotnej

  • background techniczny lub produktowo-projektowy – doświadczenie jak DEV, SM, PO itp.

  • znajomość narzędzi do prowadzenia projektów (Jira/Confluence, MS Teams, pakiet O365 itp.)

  • znajomość i zrozumienie zasad działania frameworków pracy zwinnej – scrum, kanban, less, lean itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menedżerem ds. Rozwoju Produktu

2

Spotkanie z Dyrektorem ds. Rozwoju Produktu i HRBP

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy