Logo Pracuj.pl

Menedżer Zespołu Mobilnego

UNIQAO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do zadań Menedżera Zespołu Mobilnego będzie należało budowanie i efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym odpowiedzialnym za sprzedaż ubezpieczeń grupowych i indywidualnych, planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu, rozwój kompetencji zespołu a także realizowanie wyznaczonych celów.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży ubezpieczeń
  • Doświadczenie w rozwijaniu kompetencji i umiejętności sprzedażowych podległego zespołu
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów własnych i zespołowych
  • Aktywność i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • Systematyczne poszerzanie wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stałe i atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana wysoka podstawa oraz premia sprzedażowa)
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy lub ryczałt paliwowy, laptop z mobilnym internetem
  • Pakiety umówionych spotkań handlowych dla zespołu
  • Indywidualną ścieżkę wdrożenia do pracy oraz pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej zgodnie z osobistymi preferencjami
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi elektronicznych wspierających planowanie pracy i aktywności sprzedażowe

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Menedżer Zespołu Mobilnego, Wrocław