Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w celu nawiązania współpracy biznesowej dla kanału sieci agencyjnej jest MetLife TUnŻiR S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Przemysłowa 26. Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu, lub, w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody, także dla przyszłych procesów. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia procesu. Możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected] Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo dostępu do danych, ich poprawiania, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
MetLife

Menedżer Zespołu

MetLifeO firmie

6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 13 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków Zespołu

  • planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu

Nasze wymagania

  • wysokiej orientacji na działanie i realizację celów sprzedażowych

  • umiejętności zarządzania własnym czasem

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • cel biznesowy - Dyrektor Oddziału

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu

  • 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery

  • opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału

  • kartę opieki medycznej

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning

  • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów

  • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą

  • bezpośrednia Umowa Agencyjna i Umowa z Kierownikiem Zespołu z MetLife TUnŻiR S.A – B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

MetLife

Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

Cel biznesowy - Dyrektor Oddziału.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje