Oferta pracy

Menedżer Zespołu

KAUFLAND

  • Budowlanych 4B, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

KAUFLAND

Budowlanych 4B

Opole

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za planowanie pracy, zarządzanie i właściwą komunikację w zespole oraz nadzór nad podległymi obszarami

  • zagwarantowanie właściwego przygotowania działu do sprzedaży, przyjaznej i profesjonalnej obsługi klienta oraz wydajnej pracy pracowników działu

  • dbanie o kluczowe wskaźniki ekonomiczne działu, w tym zapewnienie pozytywnego wyniku inwentaryzacyjnego

  • dbałość o przestrzeganie wszystkich przepisów prawa dotyczących sprzedaży artykułów spożywczych, higieny, ochrony, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP oraz przepisów prawa gospodarczego

  • zagwarantowanie prawidłowego i zgodnego z procedurami przebiegu składania i realizacji zamówień oraz przepływu towaru.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w handlu detalicznym (preferowane sieci super- i hipermarketów)

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników, znajomość zasad prawidłowej komunikacji oraz umiejętność delegowania zadań

  • skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Przewiń do profilu firmy