Oferta pracy

Menedżer Zespołu Skip Tracingu

EOS Poland Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem odpowiedzialnym za pozyskiwanie danych teleadresowych

  • Weryfikacja jakościowa oraz ilościowa podejmowanych działań

  • Przegląd i zoptymalizowanie procesu wzbogacania danych/ skip tracingu

  • Inicjowanie dodatkowych działań oraz poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających proces skip tracingu

  • Bieżące raportowanie wyników zespołu oraz partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość metod poszukiwania informacji o dłużnikach oraz umiejętność interpretacji wewnętrznych oraz zewnętrznych baz danych

  • Znajomość metod weryfikacji prowadzonej działalności gospodarczej

  • Znajomość metod zbierania informacji na temat majątku dłużnika

  • Umiejętność oceny źródeł wiarygodności i wypłacalności podmiotów gospodarczych oraz konsumentów

  • Silna motywacja do osiągania i realizacji założeń biznesowych

  • Komunikatywność oraz umiejętności organizacyjne

  • Znajomość Pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów

  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile

  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy