Menedżer Zespołu Sprzedażowego

  • Kielce, Busko-Zdrój, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Menedżer
    Zespołu
    Sprzedażowego

    Zaprojektuj z nami swoją finansową przyszłość

    Zakres obowiązków:

    • rozwój Zespołu Sprzedaży (rekrutacja i wdrożenie)
    • zarządzanie pracą Zespołu
    • odpowiedzialność za realizację planów i raportowanie wyników
    • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta i kontrola jakości zawieranych umów
    • inicjowanie i wspieranie działań Zespołu

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + prowizje)
    • program 24- miesięcznego wsparcia finansowego na rozwój Zespołu
    • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwość awansu
    • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe
    • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą
    • przyjazną atmosferę pracy

    Oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu oraz rekrutacji
    • wysokiej orientacji na działanie i realizację celów
    • wysokich umiejętności interpersonalnych
    • zaangażowania, entuzjazmu i kreatywności
    • gotowości do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Największy światowy Lider
    w swojej branży

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w tym także w celu wykonania czynności niezbędnych dla przeprowadzenia oceny kompetencji osób pragnących nawiązać współpracę z Administratorem lub z innym podmiotem za pośrednictwem Administratora.

    Administratorem danych osobowych jest KA Consulting z siedzibą w Kielcach przy ul. Spółdzielczej 5/51

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy.

    Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo:

    • dostępu do danych,
    • poprawiania danych,
    • przenoszenia danych,
    • wycofania zgody na przetwarzanie,
    • ograniczenia przetwarzania,
    • żądania usunięcia swoich danych,
    • wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych w celu marketingowym.

    Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pytania związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:agnieszka.kalarus@agencja.metlife.pl