Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.

Menedżer zespołu sprzedaży

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna 19 godzin
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • otwarcie i organizacja nowej placówki,

  • rekrutacja zespołu Agentów Nieruchomości,

  • współpraca z centralą przy wdrożeniu Agentów Nieruchomości,

  • zarządzanie budżetem oddziału,

  • realizacja planów sprzedażowych i rekrutacyjnych,

  • monitorowanie i egzekwowanie wyników sprzedażowych,

  • przygotowywanie, raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych,

  • samodzielne poszukiwanie rozwiązań wspierających proces sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w uruchamianiu i zarządzaniu placówką/oddziałem

  • doświadczenie w rekrutacji zespołu sprzedażowego

  • doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych,

  • otwartość, komunikatywności oraz wysoka kultura osobista,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • nastawienie na realizację celów i proaktywna postawa,

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne,

  • wyższe wykształcenie,

  • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości, finansowej, ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • system wynagrodzeń powiązany z przychodami,

  • pełne wdrożenie i wsparcie mentorskie,

  • szkolenia rozwojowe i doskonalące umiejętności menedżerskie,

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa B2B, atrakcyjny system motywacyjny),

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (system CRM, komputer, telefon),

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • wdrożenia i szkolenia

Freedom Nieruchomości to najskuteczniejsza sieć biur nieruchomości, licząca ponad 55 oddziałów w całej Polsce i osiągającą skuteczność sprzedaży powyżej 90%. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego, w modelu umów na wyłączność.

Markę tworzą uznani specjaliści branżowi z dużym doświadczeniem w obszarze rynku nieruchomości, sprzedaży, marketingu, aspektów prawnych i finansowych oraz nowych technologii.

Od 2013 roku z sukcesami rozwijamy sieć oddziałów pod marką Freedom Nieruchomości w modelu franczyzowym, równolegle prowadzimy projekt oddziałów własnych. Obecnie poszukujemy doświadczonego i skutecznego menadżera do uruchomienia i prowadzenia naszej placówki w Lublinie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych, ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.