Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Zespołu Sprzedaży

  • Elbląg, Ełk, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2017-03-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
  • dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej
  • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się