Ta oferta pracy jest nieaktualna od 431 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Zespołu Sprzedaży

  • Elbląg, Ełk, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 16.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

    • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
    • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
    • dbanie o jakość sprzedaży

    Naszym Menedżerom oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania
    • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
    • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

    Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

    • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej
    • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
    • wyższe wykształcenie
    • inicjatywa w działaniu, proaktywność

    Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!