Oferta pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

AVIVA

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych.

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego Grupy.

  • Szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy swojego zespołu.

  • Doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem.

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Konsekwencja w dążeniu do celu i zaangażowanie.

  • Swobodne korzystanie z social mediów, znajomość trendów rekrutacyjnych – lub otwartość i chęć poznania i wdrażania nowych rozwiązań.

  • Świadomość, że będziesz pracować w branży, w której na pierwszym miejscu stawia się pomaganie innym.

To oferujemy

  • Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy.

  • Regulujesz poziom swoich zarobków.

  • Rozwijasz swoje kompetencje związane z zarządzaniem zespołem – zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich.

  • Kompleksowe wsparcie i wdrożenie do pracy.

  • Mentoring doświadczonych menedżerów.

  • Sporo się nauczysz – i to od najlepszych (największą liczba członków MDRT, międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i oszczędności, wywodzi się z Avivy).

  • Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Rozbudowany pakiet szkoleń menedżerskich

  • Wsparcie mentora

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Opieka medyczna

  • Pakiet sportowy

  • Działania rozwojowe

  • Inicjatywy dobroczynne

AVIVA

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy