Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer zespołu sprzedaży

EUROPROM sp. z o.o.O firmie

EUROPROM sp. z o.o.

Marii Curie-Skłodowskiej 3/27

Lublin

Cześć, nazywam się Dmitrij Łyczak. Jestem założycielem firmy Europrom. Działamy od 2016 roku jako dostawca przemysłowych urządzeń chłodniczych w Polsce. W ciągu 5 lat staliśmy się międzynarodową firmą z przedstawicielstwami na Ukrainie i w Kazachstanie. W tym czasie wyprzedziliśmy większość dealerów pod względem wielkości sprzedaży i planujemy zostać największym dostawcą używanego sprzętu w Europie.

Poszukujemy energicznego menedżera do zwiększenia sprzedaży w Polsce.

KLUCZOWE ZADANIA

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Spotkania z potencjalnymi klientami
  • Negocjowanie i odwiedzanie obiektów
  • Praca w programie PerfectumCRM

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży urządzeń i maszyn
  • Orientacja na wyniki sprzedażowe
  • Łatwo nawiązujesz kontakty z klientem
  • Ciągle uczysz się nowych rzeczy i ulepszasz swoje pomysły
  • Masz dobrą znajomość języka ukraińskiego, polskiego

Oferujemy:

  • system wynagrodzeń powiązany z przychodami – % od obroty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (system CRM, komputer, telefon)
  • możliwość rozwoju  w strukturach firmy
  • pełne wdrożenie i wsparcie mentorskie
  • Przyjemną atmosferę oraz niekorporacyjny klimat

Przed wysłaniem CV zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami: evroprom.com

Ogłoszenie archiwalne