Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Zespołu

MetLifeO firmie

6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków Zespołu

  • planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu

Nasze wymagania

  • wysokiej orientacji na działanie i realizację celów sprzedażowych

  • umiejętności zarządzania własnym czasem

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • cel biznesowy - Dyrektor Oddziału

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu

  • 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery

  • opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału

  • kartę opieki medycznej

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning

  • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów

  • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą

  • bezpośrednia Umowa Agencyjna i Umowa z Kierownikiem Zespołu z MetLife TUnŻiR S.A – B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

MetLife

Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

Cel biznesowy - Dyrektor Oddziału.

Przewiń do profilu firmy