Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Zespołu Systemów Podstawowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

    Departament Operacji IT
    Miejsce pracy: Warszawa

    Odpowiedzialność i zadania:

    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie i eksploatację infrastruktury IT kluczowych systemów bankowych
    • Odpowiedzialność za bieżącą eksploatację infrastruktury IT, realizację działań wykonywanych w ramach umów utrzymaniowych na infrastrukturę IT oraz współpracę z dostawcami zewnętrznymi
    • Koordynowanie działań związanych z przygotowywanie specyfikacji przetargowych, a także uczestnictwo w postępowaniach związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT
    • Uczestnictwo w projektach dotyczących infrastruktury IT
    • Współpraca z komórkami wewnętrznymi a w szczególności w komórkami właściwymi do spraw bezpieczeństwa w zakresie realizacja polityki bezpieczeństwa Banku w obszarze infrastruktury IT

    Oczekiwania:

    • Min. 10 lat doświadczenia w obszarze IT, w tym min. 2 lata na stanowisku menedżerskim
    • Wysoko rozwinięte zdolności w zakresie motywowania pracowników, budowania zaangażowania w zespole oraz zarządzania zmianą
    • Umiejętność budowania partnerskiej współpracy z innymi jednostkami banku
    • Wykształcenie wyższe informatyczne, ścisłe lub techniczne
    • Znajomość zagadnień z obszarów:
      • systemów operacyjnych (preferowane: AIX, Solaris, HP-UX, Linux) i systemów wirtualizacji (preferowane: IBM PowerVM, Oracle VM)
      • rozwiązań wysokiej dostępności (preferowane: IBM PowerHA) i zagadnień związanych z ciągłością działania
      • sieci pamięci masowych (preferowane: Brocade), systemów storage (preferowane: HDS HUS VM, HDS HNAS, Fujitsu ETERNUS, DellEMC Data Domain), bibliotek taśmowych oraz systemów backup (preferowane: Micro Focus Data Protector)
      • motorów baz danych (Oracle DB) oraz serwerów aplikacji (Oracle WebLogic Server)
      • usług katalogowych (Oracle Directory Server Enterprise Edition)
    • Znajomość rynku dostawców usług IT, znajomość polityk licencyjnych, znajomość regulacji prawnych związanych z IT

    Oferujemy:

    • Przyjazne środowisko pracy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)
    • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
    • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
    • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

    • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
    • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawa 00-955, Al. Jerozolimskie 7, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r, Nr 101 , poz. 926 informuje, że administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawa 00-955, Al. Jerozolimskie 7. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    bgk.plO BANKUKARIERA W BGK
    top