Oferta pracy

Menedżer Zespołu Systemów Wspomagających

Bank Gospodarstwa Krajowego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WINTEL

  • RedHat

  • Docker

  • Rancher

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem odpowiedzialnym za aspekty funkcjonowania infrastruktury, relacjami, partnerami oraz zewnętrznymi dostawcami rozwiązań usług i systemów IT Banku

  • Dbanie o ciągłość funkcjonowania organizacji w zakresie odpowiedzialności IT

  • Zapewnienie rozwoju i utrzymania infrastruktury informatycznej oraz systemów informatycznych

  • Udzielanie wsparcia kompetencyjnego i technologicznego dla realizowanych projektów

  • Planowanie, realizacja i kontrola realizacji budżetu Zespołu oraz realizowanie przedsięwzięć

  • Opracowywanie i finalizacja inwestycji w obszarze IT (planowanie zakupów, przygotowanie specyfikacji)

  • Wyznaczanie wymagań dla nowych usług, oprogramowania oraz elementów infrastruktury komputerowej

  • Tworzenie i opiniowanie dokumentacji pod kątem infrastruktury IT

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w roli odpowiedzialnej za utrzymanie i rozwój infrastruktury IT na stanowiskach kierowniczych

  • Znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury IT (WINTEL): serwery Windows/Linux (RedHat), wirtualizacja (Vmware), konteneryzacja (Docker, Rancher), bazy danych, sieć LAN/WAN, Storage i SAN, systemy backupu, zarządzanie stacjami roboczymi, bezpieczeństwo IT

  • Posiadanie wiedzy na temat technologii informatycznych (także praktyczna z obszaru: administracji serwerami Windows/Linux, Vmware, Active Directory, Exchange)

  • Zainteresowanie współczesnymi trendami i rozwiązaniami technologiczno-informatycznymi

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie PowerPoint i Excel)

  • Dążenie do ciągłego usprawniania i automatyzacji w obszarze utrzymania, monitoringu i rozwoju infrastruktury IT w Banku

  • Adaptacja do obowiązujących procedur i polityk bezpieczeństwa IT firmy

  • Bardzo dobra organizacja pracy, również pod presją czasu

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów

  • Zdolność prowadzenia zespołów i rozwijania kompetencji miękkich u pracowników

  • Otwartość i determinacja do nauki

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy z banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z silnym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT

  • Wysokie kwalifikacje techniczne w roli administratora systemów IT w dużej infrastrukturze Enterprise (Data Center, HA, redundancja)

  • Certyfikaty branżowe/technologiczne: Microsoft, Vmware, Cisco i/lub kierowania projektami Prince 2, Agile

  • Wiedza z zakresu procesów i praktyk ITIL

  • Doświadczenie w obszarze rozwiązań Cloud oraz rozwiązań bazujących na M365

  • Praca w środowisku z udziałem modelu outsourcingowego

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Doskonałą lokalizację biura (centrum) oraz możliwość pracy zdalnej

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (w tym karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)

  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo

  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Przewiń do profilu firmy