Oferta pracy

Menedżer Zespołu utrzymania bezpieczeństwa IT

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca koordynacja i wsparcie pracy zespołu utrzymania bezpieczeństwa IT,

  • przeprowadzanie/koordynacja kontroli/testów wewnętrznych i zewnętrznych bezpieczeństwa systemów i procesów bankowych, kontroli dostawców banku, analiz ryzyka, a także raportowania ich wyników,

  • proponowanie i nadzór merytorycznych wdrożeń rozwiązań minimalizujących zidentyfikowane słabości zabezpieczeń,

  • opieka nad procesami identyfikacji podatności oraz edukacji pracowników (w tym przeprowadzaniu ćwiczeń z wykorzystaniem socjotechniki) i klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa,

  • opiniowaniu regulacji wewnętrznych i umów z dostawcami zewnętrznymi,

  • przygotowywanie i aktualizowanie technicznych standardów i wytycznych bezpieczeństwa IT,

  • stała przebudowa i podnoszenie dojrzałości procesów, procedur i metod działania zespołu,

  • udział i wsparcie w prowadzonych w Banku projektach zarówno biznesowych, jak i własnych obszaru bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę techniczną i kilkuletnie praktyczne doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa/audytu IT,

  • posiadasz doświadczenie w kierowaniu lub koordynacji pracy kilkuosobowego zespołu o podobnym profilu lub pracowała w zespole o podobnym profilu i posiada predyspozycje do takiej pracy,

  • potrafisz jasno i syntetycznie prezentować swoje spostrzeżenia i rzeczowo uzasadniać wnioski,

  • jesteś samodzielna/y, pomysłowa/y, sumienna/y i nastawiona/y na kreatywne i nieszablonowe rozwiązywanie problemów,

  • jesteś gotowa na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy,

  • interesujesz się tematyką bezpieczeństwa IT (koniecznie!).

Mile widziane

  • znajomość sektora finansowego/doświadczenie w pracy w sektorze finansowym,

  • doświadczenie w prowadzeniu analiz ryzyka/audytów/kontroli w obszarze bezpieczeństwa IT,

  • Znajomość regulacji z zakresu cyberbezpieczeństwa np. Rekomendacja D KNF, UoKSC,

  • posiadanie branżowych certyfikatów takich jak audytor normy ISO27001 (lub po prostu znajomość i zrozumienie tej normy), CISSP, OSCP itp,

  • znajomość aspektów bezpieczeństwa związanych z chmurą publiczną,

  • posiadanie przez Ciebie doświadczenia w administracji systemami Linux/Windows lub zarządzaniu siecią komputerową.

To oferujemy

  • dużą swobodę i autonomię działania,

  • możliwość realnego i widocznego wpływu na kształt i bezpieczeństwo innowacyjnych usług i systemów banku,

  • umowę o pracę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • brak dress code,

  • interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop