Oferta pracy

Menedżer Zespołu

MetlifeO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Menedżer
Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.
Zaprojektuj z nami swoją finansową przyszłość

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa, Płock

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

Cel biznesowy – Dyrektor Oddziału.

Jeśli: aktualna sytuacja spowodowała, że Twoja praca nie daje Ci możliwości rozwoju i odpowiedniego do potrzeb zarobku – dołącz do nas.

Podstawowe zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków Zespołu
  • planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu
  • 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery
  • opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału
  • kartę opieki medycznej
  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning
  • pakiet szkoleń dla menedżerów
  • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów
  • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą
  • bezpośrednia Umowa Agencyjna i Umowa z Kierownikiem Zespołu z MetLife TUnŻiR S.A – B2B

Oczekujemy:

  • wysokiej orientacji na działanie i realizację celów sprzedażowych
  • umiejętności zarządzania własnym czasem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców - będzie dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w celu nawiązania współpracy biznesowej dla kanału sieci agencyjnej jest MetLife TUnŻiR S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Przemysłowa 26. Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu, lub, w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody, także dla przyszłych procesów. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia procesu. Możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected] Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo dostępu do danych, ich poprawiania, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności

Największy światowy Lider w swojej branży

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy