Logo Pracuj.pl

Menedżerka/Menedżer Select

Santander Bank PolskaO firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad przydzielonymi portfelami klientów Select i pozyskiwanie nowych klientów
  • zwiększenie aktywności klientów z portfela
  • oferowanie produktów inwestycyjnych oraz pozostałych produktów z oferty banku
  • odpowiedzialność za wynik finansowy z obsługi portfela klientów
  • odpowiedzialność za obsługę i utrzymanie klientów z portfela
  • identyfikowanie potrzeb klientów i wypracowywanie najlepszych rozwiązań finansowych
  • zapewnienie klientom kompleksowej obsługi finansowej o najwyższej jakości
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe)
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, w tym funduszy inwestycyjnych
  • szeroką wiedzę w zakresie funkcjonowania rynku kapitałowego oraz jego instrumentów
  • doskonałą znajomość produktów bankowych, ze szczególnym uwzględnieniem funduszy inwestycyjnych
  • znajomość zagadnień podatkowych związanych z produktami inwestycyjnymi oraz oszczędnościowymi
  • umiejętności sprzedażowe poparte sukcesami w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz rozwijaniu trwałych relacji z klientami
  • umiejętności identyfikacji potrzeb klientów, znajomości technik negocjacyjnych i umiejętności prowadzenia negocjacji
  • umiejętność skutecznego planowania i organizowania własnej pracy, duża motywacja i samodyscyplina
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

MOC naszej pracy

Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz dołączając do nas. Zrób ten krok w karierze i pracuj z nami!

Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Menedżerka/Menedżer Select, Legnica