Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

MEP Design Specialist

AmRest Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowuje i opracowuje wytyczne projektowe MEP dla naszych marek

  • Koordynuje i komunikuje proces projektowania z zespołem wewnętrznym ds. rozwoju i zewnętrznymi lokalnymi projektantami

  • Współpracuje z lokalnymi projektantami w odniesieniu do procesu projektowania poszczególnych restauracji

  • Zapewnia, że wytyczne MEP są wdrażane we wszystkich projektach zgodnie ze standardem Amrest

  • Prowadzi regularne szkolenia dla zespołu rozwoju i lokalnych projektantów

  • Opracowuje koncepcje i proponuje rozwiązania dla projektów MEP poprzez regularny monitoring procesu projektowego

  • Wspiera proces wykonawczo-odbiorowy w oparciu o aktualny projekt i informacje zwrotne od zespołu rozwoju

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra w dziedzinie instalacji HVAC/sanitarnych (preferowana specjalizacja HVAC)

  • Min. 2 lata odpowiedniego doświadczenia w projektach HVAC/sanitarnych (doświadczenie w Foodservice sektor mile widziane)

  • Dobra znajomość standardów i norm w zakresie instalacji sanitarnych (elektrycznych mile widziane)

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, zielonymi budynkami i energooszczędnymi rozwiązaniami MEP

  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu AutoCad

  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Wysoki poziom planowania, zdolności organizacyjne, silne zdolności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji rozwijającej znane marki Foodservice min. KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks.

  • Unikalna możliwość poznania środowiska pracy od strony Inwestora.

  • Zero nudy oraz przyjazną wielokulturową atmosferę pracy.

  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym.

  • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne