Oferta pracy

Merchandise Planner

Answear.comO firmie

Rekrutacja zdalna

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi).

MERCHANDISE PLANNER

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Monitoring i kontrola wydajności powierzonych marek i produktów z naciskiem na sprzedaż i zysk
  • Monitoring realizacji planów sprzedaży i zakupów
  • Odpowiedzialność za zmiany cen oraz zarządzanie produktami o niskiej rotacji
  • Wspólnie z zespołem zakupowym opracowanie strategii rozwoju marek
  • Planowanie budżetów zakupowych, sprzedażowych dla marek oraz kategorii produktowych
  • Analiza danych historycznych, trendów, sezonowości oraz efektywności promocji
  • Aktywna współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i zamówienia
  • Przygotowywanie bieżących prezentacji, analiz i raportów
  • Sporządzanie analiz dla Działów Współpracujących oraz dla Zarządu
  • Współpraca z działami: Zakupów, Marketingu, Finansów oraz Logistyki

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Word, Power Point ze szczególnym naciskiem na Ms Excel)
  • Umiejętność pracy z hurtownią danych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność sporządzania planów w podziale na kategorie i marki
  • Znajomość kluczowych wskaźników sprzedażowych i umiejętność wyciągania wniosków
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność, elastyczność
  • Mile widziana znajomość branży odzieżowo-obuwniczej

OFERUJEMY:

  • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
  • Umowa o pracę
  • Premie i nagrody finansowe
  • Pracowniczy program emerytalny PPE i ubezpieczenia grupowe
  • Opieka medyczna Lux Med i Karta Multisport
  • Praca dostosowana do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • Możliwość rozwoju ze specjalistami w branży e-commerce
  • Sympatyczny, młody zespół
  • Zadaszony parking rowerowy dla miłośników dwóch kółek
  • Firma przyjazna również osobom z niepełnosprawnościami
Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie poprzez "Aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy