Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Merchandiser/Audytor

Zespół Sprzedażowy sp. z o.o.O firmie

2 8004 000 brutto / mies.
  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łuków, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Międzyrzec Podlaski

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z ustalonymi zasadami

  • Montaż i dystrybucja materiałów promocyjnych

  • Aktywną koordynację i obsługę akcji promocyjnych w punktach sprzedaży

  • Wymianę materiałów komunikacyjnych

  • Przeprowadzanie badań audytowych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Raportowanie realizowanych zadań w dedykowanej aplikacji mobilnej

  • Zadania będą określone w zależności od bieżących zleceń

Nasze wymagania

  • Z doświadczeniem na stanowisku Merchandiser

  • Z silną motywacją do pracy, dynamizmem w działaniu oraz zdolnościami negocjacyjnymi

  • Otwartej i łatwo nawiązującej kontakty

  • Dobrze zorganizowanej oraz systematycznej

  • Kreatywnej, pomysłowej oraz otwartej na zmiany

  • Sumiennej oraz rzetelnej w wykonywaniu pracy

  • Posiadającej prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • Ciekawą pracę dla renomowanej firmy

  • Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami

  • Samochód służbowy

  • Formę zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia lub umowy agencyjnej

Od 2001 roku tworzymy zewnętrzne struktury sprzedaży dla liderów branży FMCG. W chwili obecnej do obsługi marek naszych klientów Lidera w branży spożywczej producentów i dystrybutorów najpopularniejszych marek spożywczych, tytoniowych i alkoholi.