Logo Pracuj.pl

Merchandiser/Audytor

Zespół Sprzedażowy sp. z o.o.O firmie

2 800–4 000
brutto / mies.
  • Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z ustalonymi zasadami
  • Montaż i dystrybucja materiałów promocyjnych
  • Aktywną koordynację i obsługę akcji promocyjnych w punktach sprzedaży
  • Wymianę materiałów komunikacyjnych
  • Przeprowadzanie badań audytowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie realizowanych zadań w dedykowanej aplikacji mobilnej
  • Zadania będą określone w zależności od bieżących zleceń

Nasze wymagania

  • Z doświadczeniem na stanowisku Merchandiser
  • Z silną motywacją do pracy, dynamizmem w działaniu oraz zdolnościami negocjacyjnymi
  • Otwartej i łatwo nawiązującej kontakty
  • Dobrze zorganizowanej oraz systematycznej
  • Kreatywnej, pomysłowej oraz otwartej na zmiany
  • Sumiennej oraz rzetelnej w wykonywaniu pracy
  • Posiadającej prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • Ciekawą pracę dla renomowanej firmy
  • Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami
  • Samochód służbowy
  • Formę zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia lub umowy agencyjnej

Od 2001 roku tworzymy zewnętrzne struktury sprzedaży dla liderów branży FMCG. W chwili obecnej do obsługi marek naszych klientów Lidera w branży spożywczej producentów i dystrybutorów najpopularniejszych marek spożywczych, tytoniowych i alkoholi.

Merchandiser/Audytor, Brzeg