Merchandiser

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.04.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 24.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU
    POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

    W LOKALIZACJI: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Opis stanowiska

    Wybrana osoba będzie współpracować z partnerami handlowymi oraz zadba o dostępność i odpowiednią ekspozycję naszych produktów na półkach sklepowych.

    Kluczowe zadania:

    • układanie towaru według określonych standardów
    • budowanie regałów promocyjnych, ekspozycji
    • instalacja i montaż materiałów wspomagających sprzedaż

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • interesuje Cię praca dzięki, której dowiesz się, na czym polega sprzedaż produktów spożywczych
    • chcesz zdobyć wiedzę z zakresu zasad merchandisingu
    • stawiasz sobie ambitne cele i z zaangażowaniem je realizujesz
    • charakteryzuje Cię umiejętność planowania własnej pracy i zdolności organizacyjne
    • posiadasz łatwość i swobodę w nawiązywaniu relacji z innymi
    • jesteś osobą otwartą na naukę i zdobywanie nowej wiedzy
    • posiadasz prawo jazdy kategorii B, a jazda samochodem nie sprawia Ci trudności

    Zapewniamy:

    • pracę pełną wyzwań z cenionymi i znanymi markami
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę
    • samochód służbowy, telefon komórkowy
    • zespół, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomoże Ci zdobywać pierwsze doświadczenia w zakresie sprzedaży
    • możliwość rozwoju zawodowego, awansu przy Twojej otwartości na naukę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.