Oferta pracy

Merchandiser

Carlsberg Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie stanu produktów w sklepie (ilość, asortyment, daty ważności).

  • Układanie towaru w lodówkach i na półkach zgodnie z ustalonymi planogramami.

  • Obsługiwanie promocji podkapslowych (wymiana kapsli na piwo) w sklepach i punktach sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Otwartość do zatrudnienia na umowę zlecenie.

  • Dobra kondycja fizyczna (praca obejmuje przenoszenie skrzynek z piwem).

  • Prawo jazdy kat. B od minimum roku (praca mobilna).

  • Silna motywacja do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2021” w kategorii FMCG.

Przewiń do profilu firmy