Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Merchandiser

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z realizacją projektu dla naszego klienta, wiodącej firmy w branży kosmetycznej na polskim rynku,
    poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:
    MERCHANDISER
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • wykładanie i dbanie o ekspozycję produktów na półkach oraz zapewnienie im odpowiedniego miejsca, zgodnie z obowiązującymi standardami
    • budowanie relacji biznesowych z partnerami handlowymi
    • realizacja planów sprzedażowych
    • kontrola terminów przydatności produktów
    • zapewnienie produktom odpowiednich oznaczeń cenowych
    • egzekucja ekspozycji promocyjnych zgodnie z centralnymi ustaleniami
    • organizacja oraz rozliczanie dodatkowych lokalnych aktywności promocyjnych
    • instalowanie i kontrola jakości materiałów reklamowych
    • raportowanie

    Wymagania:

    • silna motywacja do pracy i zaangażowanie
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
    • doświadczenie w pracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi i znajomość rynku FMCG- będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • motywacyjny system wynagrodzenia
    • pracę na rzecz lidera rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia
    • telefon służbowy
    • elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uwaga: Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)