Merchandiser

Rawlplug

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby do pracy na teren: woj. podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie.

  • wdrażanie i utrzymanie standardów merchandisingowych u Klientów;

  • dbałość o ekspozycje w punktach handlowych, zgodnie ze standardami POS;

  • czynny udział w towarowaniach i przebudowach ekspozycji u Klienta;

  • opracowanie nowych rozwiązań eksponowania i układania asortymentu;

  • realizacja zakładanego wizerunku ekspozycji produktów zgodnie z obowiązującymi standardami oraz dostępnymi planogramami;

  • analiza ofert konkurencji i metod ich działania;

  • raportowanie działań oraz prowadzenie dokumentacji zdjęciowej;

  • wykorzystywanie zasad merchandisingu zgodnie z księgą merchandisingową.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie średnie;

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

  • dobra organizacja pracy, umiejętność wykonywania obowiązków pod presją czasu;

  • rzetelność i odpowiedzialność w realizowaniu zadań;

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością realizowania własnych pomysłów oraz wpływania na politykę produktową firmy;

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie na atrakcyjnych warunkach;

  • udział w ciekawych projektach w zgranym zespole;

  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;

  • możliwość praktycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • komplet narzędzi niezbędnych do realizacji zadań;

  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy