Merchandiser / Merchandiserka biżuterii - Dekorator / Dekoratorka punktów sprzedaży

beeline Poland Sp. z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa merchandisingowa - układanie biżuterii w znanych sklepach odzieżowych

  • Utrzymywanie czystości i estetycznego wyglądu ekspozycji

  • Raportowanie o problemach z ekspozycją

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji

  • Tworzenie zamówień

  • Wprowadzanie obniżek sezonowych oraz nowych kolekcji

Nasze wymagania

  • Poszukujemy odpowiedzialnych osób o pogodnym usposobieniu, lubiących pracę wśród ludzi, a zarazem takich, które są kreatywne i posiadają zmysł estetyczny.

  • Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas!

  • W niektórych lokalizacjach posiadanie własnego samochodu jest mile widziane.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Interesujący zakres obowiązków

  • Elastyczny grafik z wolnymi weekendami

  • Dodatkowe benefity (karnety sportowe, bilety do kina itp.)

Offering trendy fashion accessories at great prices – that's our vision. It's a vision we've been implementing successfully since 1990. With our strong brands SIX, I AM, TOSH and several white and private labels, we're represented through over 23 000 sales areas in 47 countries worldwide. This makes beeline one of the largest international suppliers of fashion jewelry and accessories. Over 4,500 dedicated employees ensure that we continue to open up new sales areas and markets, and that our fashionable product lines, are continually expanded.

With passion, responsibility and a high level of teamwork, we are growing…fast, and looking for enthusiastic and experienced people to help us on this remarkable journey!

Przewiń do profilu firmy

Wymiar czasu pracy:

  • Od 4 do 25h tygodniowo w zależności od lokalizacji