Oferta pracy

Merchandiser Mobilny Całoroczny

MS SERVICES SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,

  • rozmieszczanie materiałów promocyjnych i reklamowych,

  • kontrola efektywności zainstalowanego sprzętu,

  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni),

  • posiadasz oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • jesteś zmotywowany/a do pracy i zaangażowany/a, praca fizyczna nie jest Ci straszna,

  • jesteś komunikatywny/a i kreatywny/a,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B. (doświadczenie w prowadzeniu samochodu).

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia,

  • pracę na rzecz lidera rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne szkolenia,

  • samochód służbowy.

Etapy rekrutacji
1

Videorozmowa z Rekruterem

2

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przewiń do profilu firmy