Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Merchandiser Mobilny

  • Pisz, Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, lidera sprzedaży artykułów AGD na polskim rynku - firmy Amica poszukujemy osoby na stanowisko Merchandiser Mobilny. Twoim pracodawcą będzie PMT – agencja marketingowa z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż.
    Miejsce pracy: Ełk, Pisz

    Zakres obowiązków

    • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami w branży RTV-AGD,
    • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy,
    • planowanie i realizacja działań promujących sprzedaż u Klientów,
    • analizowanie rynku,
    • logistyka materiałów POS.

    Poszukiwane kompetencje

    • zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • znajomość obsługi komputera (MS Office),
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane doświadczenie w branży RTV-AGD.

    Oferujemy

    • pracę z możliwością rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
    • wdrożenie i system szkoleń produktowo-sprzedażowych,
    • pakiet benefitów,
    • duży zakres samodzielności,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.