Logo Pracuj.pl

Merchandiser Mobilny KP Sezon

MS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Mielno (pow. koszaliński)
    Mielno (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,
  • rozmieszczanie materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • kontrola efektywności zainstalowanego sprzętu,
  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni),
  • książeczka/oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • odpowiedzialność i rzetelność, gotowość do pracy fizycznej,
  • komunikatywność i kreatywność,
  • dyspozycyjność w terminie (kwiecień-wrzesień),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B. (doświadczenie w prowadzeniu samochodu).

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia (od 2 do 7 miesięcy),
  • pracę na rzecz lidera rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • samochód służbowy

Etapy rekrutacji

1

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

MS SERVICES SP. Z O.O.

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Aktualne oferty pracodawcy
10110050

Merchandiser Mobilny KP Sezon, Mielno (pow. koszaliński)