Oferta pracy

Merchandiser Mobilny

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PMT – agencja marketingowa z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż, poszukuje dla naszego Klienta - firmy Amica, lidera sprzedaży artykułów AGD na polskim rynku, osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami w branży RTV-AGD,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy,
  • planowanie i realizacja działań promujących sprzedaż u Klientów,
  • analizowanie rynku,
  • logistyka materiałów POS.

Poszukiwane kompetencje

  • zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w branży RTV-AGD.

Oferujemy

  • pracę z możliwością rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
  • wdrożenie i system szkoleń produktowo-sprzedażowych,
  • pakiet benefitów,
  • duży zakres samodzielności,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne