Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Merchandiser - Pomocnik

  • Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Ropczyce, podkarpackie
  • Asystent
  • 2019-02-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Advantage Smollan korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta – lidera branży piwnej poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne
    Chcesz zobaczyć jak z bliska wygląda praca przedstawiciela handlowego?

    Chciałbyś przekonać się czy to praca dla Ciebie?

    Masz ku temu okazję! To dobry czas by zacząć przygodę ze sprzedażą!

    Szukamy pomocników przedstawiciela handlowego.

    Jeśli:

    • jesteś dyspozycyjny w terminie 25.03 - 19.04.2019 (20 dni roboczych)
    • jesteś z natury towarzyski, lubisz pracę z ludźmi, umiesz nawiązać i podtrzymać z nimi kontakt
    • sądzisz, że polubisz pracę w ciągłym ruchu, ale jesteś człowiekiem dobrze zorganizowanym i systematycznym
    • chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w innowacyjnej firmie
    • chcesz zetknąć się z nowoczesnym zarządzaniem
    • chcesz pracować z najlepszymi
    • nie masz prawa jazdy? Nie szkodzi! Będziesz jeździł razem z przedstawicielem jego samochodem

    To:

    Wykorzystaj szansę i dowiedz się jak wygląda praca przedstawiciela - nawet najlepsi handlowcy zaczynali pracę jako merchandiserzy!

    Co będziesz robił?

    • pomagał przedstawicielowi podczas wizyt handlowych
    • wykonywał zadania merchandisera

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy z ludźmi (merchandiser, hostessa, promotor, itp.)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pamiętaj o dopisaniu następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.