Merchandiser - Promotor

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 29.07.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 28.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ICA Polska właściciel marki COLORIT o ugruntowanej pozycji na rynku
    poszukuje kandydatów na stanowisko

    Merchandiser-Promotor

    Region: woj. Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Prezentacja produktów w formie pokazów oraz promocji
    • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z ustalonymi zasadami
    • Profesjonalna obsługa Klienta w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiednich produktów
    • Przekazywanie informacji na temat marki i produktów
    • Utrzymywanie dobrego wizerunku produktów i firmy w punktach sprzedaży
    • Wspieranie działań marketingowych firmy
    • Kreowanie i dbanie o wizerunek firmy
    • Bieżąca analiza standardów eksponowania produktów w punktach sprzedaży
    • Raportowanie wyników wykonanej pracy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego
    • Orientacji na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów
    • Doskonałej organizacji pracy
    • Inicjatywy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Prawa jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Możliwość aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy
    • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiągniętych wyników sprzedaży
    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    W tytule prosimy wpisać woj. zamieszkania.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).