Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Merchandiser - Specjalista ds. ekspozycji towaru

PRO Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ekspozycja produktów na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy;

  • Budowanie ekspozycji u partnerów handlowych;

  • Przebudowy regałowe w sklepach zgodnie z wytycznymi;

  • Kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku ekspozycji produktowych;

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku mobilnego merchandisera lub przedstawiciela handlowego;

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne),

  • Realizacja powierzonych zadań;

  • Zaangażowanie, komunikatywne, z pozytywnym nastawieniem;

  • Kreatywność, skłonnej do estetyki;

  • Prawo jazdy - kat. B,

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży narzędziowej, lub budowlanej;

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Szkolenia potrzebne do pracy na tym stanowisku,

  • Wynagrodzenie (umowa o pracę),

  • Premiowy system motywacyjny,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon).

PRO Sp. z o.o.

Firma PRO Spółka z o.o. istnieje od 1991 roku i jest obecnie wiodącym na polskim rynku producentem narzędzi pomiarowych, warsztatowych, budowlanych oraz techniki laserowej.

Przewiń do profilu firmy