Oferta pracy

Merchandiser w OEX Cursor dla Kompanii Piwowarskiej

OEX Cursor S.A.O firmie

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku z projektem realizowanym dla Kompanii Piwowarskiej S.A. – polskiego lidera branży FMCG – poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • budowanie dystrybucji oferowanych produktów w punktach na podległym terenie
  • realizowanie zakładanych celów jakościowych
  • merchandising produktów w punktach sprzedaży detalicznej zgodnie ze standardami
  • dbanie o ekspozycję produktów i materiałów reklamowych w obsługiwanych punktach
  • budowanie i rozwijanie relacji z klientami - akcje marketingowe, programy lojalnościowe
  • realizacja zadań zlecanych przez RKO (Regionalnego Kierownika Operacyjnego)

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
  • nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę 5 dni w tygodniu
  • telefon i samochód do celów służbowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • zdobycie ciekawego doświadczenia
  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Starachowice - Aplikuj
Ostrowiec Świętokrzyski -Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne