Oferta pracy

Merchant Support Specialist

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Omnipack Sp. z o.o.

Żelazna 59

Warszawa

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze telefonicznej i mailowej klientów z Polski i zagranicy,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (pozwalającym na swobodną komunikację mailową)
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem
  • cierpliwości i zaangażowania,
  • umiejętności jasnego wytłumaczenia i rozwiązania nawet najbardziej zawiłych problemów,
  • kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów

Obowiązki

  • bieżąca współpraca i obsługa (m.in. mailowa, telefoniczna) kluczowych klientów w zakresie zamówień, faktur i reklamacji w Polsce i zagranicą,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby klienta,
  • wsparcie klientów w codziennych, bieżących sprawach,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami telefonicznie i bezpośrednio,
  • współpraca z całym Omnipackowym Teamem: magazynem, działem finansów, sprzedaży oraz firmami kurierskimi.

Oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy w Europie i zagranicą
  • Możliwość korzystania z benefitów np. : opieka medyczna, imprezy integracyjne, biuro w Centrum Warszawy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub B2B
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Swobodna kultura organizacyjna i możliwość pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy