Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Merytoryczny Dyrektor Biura / COO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Spring Professional Finance dla swojego Klienta, rozwijącego się biura rachunkowego (obecne struktury 50+),  poszukuje odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

    MDBCOO/02/2018
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Zadania na powyższym stanowisku:

    • zatrudniona osoba będzie pracowała bezpośrednio dla Prezesa Zarządu (docelowo jako Członek Zarządu) i będzie odpowiedzialna za zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem księgowo-kadrowym.
    • do podstawowych obowiązków będzie należeć zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług księgowo-kadrowych, standaryzację i usprawnianie wewnętrznych procesów operacyjnych, oraz zapewnienie zgodności wewnętrznych procesów z regulacjami i dobrymi praktykami rynkowymi
    • zarządzanie zespołem – planowanie pracy podległego zespołu księgowego, zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji usług na najwyższym poziomie zarówno ilościowo (planowanie potrzeb i rekrutacja) oraz jakościowo (dbałość o rozwój zawodowy pracowników, zapewnienie szkoleń, wymiany doświadczeń, planowanie ścieżek kariery, itd)
    • wsparcie merytoryczne dla pracowników firmy, w szczególności w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości oraz przepisów podatkowych, w oparciu o własną wiedzę jak również wiedzę wewnętrznych jak i zewnętrznych ekspertów
    • kontrolowanie efektywności pracy i rentowności usług świadczonych dla poszczególnych klientów; Wdrażanie rozwiązań poprawiających efektywność pracy (zarówno procesowych jak i informatycznych)
    • zapewnienie odpowiednich i efektywnych narzędzi do pracy zespołu księgowo-kadrowego (w tym we współpracy z zespołem IT narzędzi informatycznych);
    • współtworzenie polityki sprzedażowej – bezpośrednia współpraca z Prezesem Zarządu i zespołem sprzedażowym w zakresie ofertowania, cenników i zasad współpracy z klientami
    • kontakt z klientami w zakresie operacyjnym i biznesowym
    • weryfikacja i autoryzacja sprawozdań finansowych klientów
    • reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • biegła znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów o rachunkowości i podatkowych (CIT, PIT, VAT); Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
    • doświadczenie menadżerskie (najlepiej w biurze księgowym lub sektorze SSC/BPO);
    • umiejętność zarządzania wieloosobowym, złożonym zespołem
    • lider w prawdziwym tego słowa znaczeniu – umiejący zjednać i pociągnąć ludzi za sobą do realizacji wspólnych celów
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista w pracy z ludźmi (zarówno współpracownikami jak i klientami oraz partnerami biznesowymi)
    • osoba pracowita zorientowana na realizację celów i efektywność pracy (swojej oraz innych)
    • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu – elastyczność w pracy, umiejętność zarządzania pracą w kilku projektach równocześnie, radzenie sobie z presją, umiejętność ustalania odpowiednich hierarchii zadań w pracy swojej oraz zespołu
    • znajomości systemu Optima (konieczna) oraz dobre rozeznanie w technicznych rozwiązaniach wspierających operacje księgowe
    • wysoka kultura pracy i etyki zawodowej, odpowiedzialność i dyspozycyjność
    • mile widziane znajomość programów klasy ERP np. SAP, Oracle, NAV, Axapta
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Firma oferuje:

    • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym,
    • aktywny udział w rozwoju biura rachunkowe wraz z możliwością implementacji własnych rozwiązań,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • silne ukierunkowanie i wsparcie w dalszym rozwoju własnych kompetencji,
    • dynamiczne środowisko pracy - nastawienie na efektywną współpracę z szefem będącym prawdziwym liderem.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.