Oferta pracy

MES Consultant

Pracuj.pl dla Firm

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie prawidłowego funckjonowania systemu (wraz ze współpracownikami).

  • Wyznaczanie kierunków rozwoju, likwidacja długu technologicznego.

  • Skalowanie rozwiązania do nowych zakładów produkcyjnych.

  • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi zespołami programistycznymi w celu poprawy stabilności, wydajności i dostępności systemu.

  • Wspieranie rozwoju organizacyjnego i wdrażanie innowacji zarówno inspirowanych biznesem, jak i technologią.

  • Dostosowywanie rozwiązania Aveva MES.

  • integracja MES z innymi systemami (zwłaszcza SAP).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie utrzymania lub wdrożenia systemu MES (2+ lata) / branża produkcyjna.

  • Doświadczenie w programowaniu lub administrowaniu systemami (3+ lata)

  • Znane technologie: SQL, Webservices, .NET.

  • Zrozumienie automatyki przemysłowej i sieci.

  • Znajomość administracji bazami danych i serwerami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Zadaniowe podejście do wykonywanych obowiązków.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem AVEVA MES (wcześniej Wonderware).

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Hybrydowy tryb pracy.

  • Wyjazdy służbowe do krajów europejskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Tczewa), tworząc razem „Wioskę Okienną”, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi marek Rationel i VELFAC. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy