Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Metalurg

ZM "WSK Rzeszów"O firmie

  • Hetmańska 120, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZM "WSK Rzeszów"

Hetmańska 120

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analizy chemicznej na spektrometrach emisyjnych ze wzbudzeniem iskrowym,

  • analiza materiału na optycznym spektrometrze ze wzbudzeniem jarzeniowym,

  • analiza C i S na analizatorze,

  • samodzielne przygotowanie próbek do analizy (szlifowanie i toczenie),

  • odbiór analiz i wypisywanie orzeczeń,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (odlewnictwo, inżynieria materiałowa, chemia lub pokrewne),

  • znajomość podstaw analizy widmowej stopów metali

  • mile widziana znajomość spektrometrii OES,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność,

  • dyspozycyjność brak przeciwwskazań do pracy na 3 zmiany.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty spełniające powyższe kryteria, zawierające CV i list motywacyjny, proszę przysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.