Oferta pracy

METALURG

Federal-Mogul Gorzyce Sp.z o.o.O firmie

  • Odlewników 52, Tarnobrzeg
    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Federal-Mogul Gorzyce Sp.z o.o.

Odlewników 52

Tarnobrzeg

Twój zakres obowiązków

  • • Projektowanie procesów wykonania odlewów tłoków

  • • Opracowywanie dokumentacji technologiczno - jakościowej wykonania odlewów

  • • Wdrażanie do produkcji nowych wyrobów i nadzór technologiczny

  • • Zarządzanie danymi i zmianami w procesach

  • • Analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych - Lean Manufacturing

  • • Udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych ds. rozwiązywania problemów

  • • Analiza wyników jakościowych i opracowywanie planu działań prewencyjnych i korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - odlewnictwo, metalurgia metali nieżelaznych lub inne pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • Znajomość oprogramowania CAD

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu ISO 9001, IATF - 16949

  • Znajomość APQP i Lean Manufacturing

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego

  • Podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka