Oferta pracy

Metodyk języka angielskiego

Tutore Poland sp.zo.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń metodycznych dla różnych przedmiotów (z uwzględnieniem różnych metod nauczania),

  • hospitowanie zajęć (oglądanie nagrań z lekcji języka angielskiego),

  • uzupełnienie tabeli hospitacyjnej z wnioskami hospitacyjnymi,

  • ewaluacja pracy nauczycieli (spotkania 1:1) zgodnie z zasadami i metodyką szkoły (spotkania online na platformie Clickmeeting),

  • prowadzenie pojedynczych lekcji i zastępstw,

  • weryfikacja materiałów zajęciowych stworzonych przez Twórców Materiałów naszej szkoły,

  • wykonywanie drobnych tłumaczeń we współpracy z innymi działami firmy,

  • przygotowywanie szkoleń,

  • udzielanie pomocy organizacyjnej nauczycielom,

  • wykonywanie zadań zleconych przez koordynatora projektu,

  • współpraca oraz sprawna komunikacja z innymi działami i koordynatorami.

Nasze wymagania

  • jesteś elastyczny/a,

  • wykazujesz się dużym zaangażowaniem i kreatywnością,

  • chcesz stale zdobywać wiedzę i nowe doświadczenia,

  • umiejętnie motywujesz innych do działań,

  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem,

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku metodyka.

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie,

  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • merytoryczne szkolenia,

  • stałe wsparcie ze strony kadry menadżerskiej,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy,

  • pracę zdalną,

  • możliwość wdrażania samodzielnych rozwiązań,

  • Kartę Multisport w atrakcyjnych pakietach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Połącz pasję z możliwością zarobienia pieniędzy i rozwojem osobistym! Jeśli do tej pory pracowałaś/eś jedynie na stanowisku nauczyciela nie wahaj się i również złóż swoją aplikację.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Tutore to firma edukacyjna, zajmująca się prowadzeniem zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w formie online.

Ze względu na prężny rozwój firmy aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Metodyka w dziale języka angielskiego.

Masz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w hospitacjach, język angielski na poziomie C1/C2, a motywowanie innych to dla Ciebie przyjemność ? - szkoła Tutore poszukuje właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy