Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Metodyk - Specjalista ds. dydaktycznych w Szkole Językowej

SALAMANCA sp. z o.o.

5 6007 600 / mies. (zal. od umowy)
  • 11 Listopada 97
    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

11 Listopada 97

Luboń

Jesteśmy dla Ciebie

Salamanca jest szkołą, która powstała z pasji i zaangażowania ludzi, którzy ją tworzą. Zasady, którymi kierujemy się w szkole to: efektywność, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa. Dzięki analizie indywidualnych potrzeb każdego ucznia i bacznej obserwacji zmieniającej się wokół nas rzeczywistości, jesteśmy w stanie tworzyć kursy, które oferują możliwość zrobienia realnego postępu językowego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Metodyk - Specjalista ds. dydaktycznych w Szkole Językowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • przygotowanie pedagogiczne
  • doświadczenie w obsłudze platform e-learningowych
  • doświadczenie zawodowe w obszarze metodyki e-nauczania
  • doświadczenie w nauczaniu jako lektor
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • bieżąca praca z pakietem G Suite

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
  • pracę w dynamicznym zespole
  • udział w bezpłatnym kursie językowym
  • dofinansowanie form podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • miesięczne wynagrodzenie + premie za wyniki w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Ogłoszenie archiwalne