Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Metrolog

SOMEO S.AO firmie

SOMEO S.A

Gogolińska 10

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów detali na maszynie współrzędnościowej i innym sprzęcie pomiarowym

  • Opracowywanie programów pomiarowych

  • Nadzór nad terminowym przekazaniem narzędzi kontrolno-pomiarowych do wzorcowania

  • Prowadzenie szkoleń z obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji systemowej związanej z wynikami pomiarów

  • Wykonywanie testów i pomiarów zgodnie z zasadami metrologii

  • Przeprowadzanie analiz MSA

  • Dokonywanie analiz wyników przeprowadzonych pomiarów

  • Przygotowanie do audytów Klientów oraz Systemu Zarządzania Jakością

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Znajomość obsługi maszyn i narzędzi kontrolno-pomiarowych (m.in. suwmiarka, mikrometr, maszyna współrzędnościowa, projektor oraz ramię pomiarowe 3D)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Praktyczna wiedza z zakresu metod pomiarowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w naszej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie – różnorodne zadania związane z rozwojem i usprawnieniami firmy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i osiąganych wyników

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

SOMEO S.A

to szybko rozwijający się zakład produkcyjny artykułów z tworzyw sztucznych, zlokalizowany w Strzelcach Opolskich. Specjalizujący się w dostawach wtryskiwanych, malowanych i składanych części z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego.

Po intensywnych 2 latach rozwoju, wchodzimy w kolejny etap dalszego intensywnego wzrostu. Z miesiąca na miesiąc pragniemy zwiększać moce produkcyjne, jak również poszerzać nasz zespół. W międzyczasie stale pamiętamy, że zaangażowani pracownicy, partnerstwo oraz doskonałość operacyjna są naszymi nadrzędnymi wartościami.

Przewiń do profilu firmy