Oferta pracy

Microsoft Dynamics 365 BC/NAV Developer

EIP Dynamics sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Jarosława Dąbrowskiego 30

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics 365

  • C#

  • T-SQL

  • C/AL.

  • C++

  • Visual Studio

Mile widziane

  • SQL Server Reporting Services

  • Web Services

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 w obszarach takich jak: finanse, magazyn, produkcja, zasoby ludzkie, serwis przy wykorzystaniu zwinnych metodyk dostarczania (Agile)

  • Rozwój i utrzymywanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 BC/NAV

  • Bieżącą współpracą z zespołem deweloperów oraz konsultantów, dbając o wysoką jakość dostarczanego oprogramowania

  • Opieka nad eksploatacją systemów i wewnętrzną infrastrukturą informatyczną

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Dynamics 365 Business Central/NAV

  • Programowanie różnych modyfikacji w Dynamics 365 Business Central/NAV

  • Ogólna wiedza o funkcjonalnościach: Finanse, Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Magazyn

  • Doświadczenie w przygotowywaniu integracji z systemami zewnętrznymi

  • Znajomości języków programowania (min. 1 z wymienionych): C#, T-SQL, C/AL., C++

  • Znajomość pakietu Visual Studio

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji

  • Umiejętność łatwego uczenia się i dobra organizacja pracy

  • Podstawowa znajomość w zakresie obszarów biznesowych: księgowość i finanse

  • Doświadczenie w projektowaniu Web Services

  • Znajomość SQL Server Reporting Services (SSRS)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o wybraną formę zatrudnienia

  • Pakiet opieki medycznej i kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia

  • Certyfikowane szkolenia Microsoft i możliwość rozwoju w projektach krajowych i zagranicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • Platforma kafeteryjna

Jesteśmy liderem wdrożeń Microsoft Dynamics 365 BC/NAV. Nasz zespół tworzą ludzie o wielu kompetencjach z zakresu programowania, buiness intelligence, zarządzania projektami, prowadzenia szkoleń i sprzedaży. Współpracujemy z klientami w Polsce i za granicą odpowiadając na ich potrzeby naszą wiedzą i doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy