Oferta pracy

Microsoft Exchange Online Junior DevOps Engineer

ING Tech PolandO firmie

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ING Tech Poland

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i obsługiwanie incydentów(trzecia linia wsparcia)

  • Ciągłe doskonalenie / konfiguracje /aktualizacje

  • Change Management

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia we wdrażaniu i zarządzaniu produktami Office 365 na dużą skalę,

  • Posiadasz wiedzę na temat Exchange z głównym naciskiem na rozwiązania Online,

  • Masz wiedzę na temat konfiguracji hybrydowych Exchange Server,

  • Masz doświadczenie w Email anti spoofing (SPF, DKIM, DMARC),

  • Jesteś świadomy ryzyka związanego z IT i wiesz, jak zmniejszyć to ryzyko w swoich usługach.

Mile widziane

  • Wiedza na temat Azure (Azure functions, logical applications, CDS),

  • Znajomość InTune Mobile Application Management (MAM),

  • Znajomość Enterprise Vault i Fenestrae Faxination,

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami usług IT.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.