Oferta pracy

Microsoft Security Specialist

Euvic IT S.A.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

Odpowiedzialność za rozbudowę, zarządzanie i wsparcie korporacyjnej infrastruktury chmurowej klienta w obszarze monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem.

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w projektach jako członek zespołu pomocy technicznej dla Azure i O365
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w systemach zarządzania bezpieczeństwem opartych o rozwiązania Microsoft 365
  • zarządzanie usługami:  Azure Security Center, Azure AD Identity Protection, Azure Advanced Threat Protection Windows Defender Advanced Threat Protection, Office 365 ATP Threat Management, Microsoft Cloud App Security, Azure Information Protection, Azure Active Directory (B2B, B2C)
  • zarządzanie wdrażaniem i administrowaniem komponentami zabezpieczeń produktu Microsoft 365 (Exchange Online, OneDrive, Skype for Business, SharePoint, Microsoft Teams, Groups itp.)
  • opracowywanie i zarządzanie wdrażaniem w firmie funkcji zabezpieczeń platformy Microsoft 365
  • tworzenie konfiguracji i zarządzanie wdrażaniem systemów firmowych opartych na systemie Windows i osobistych urządzeń mobilnych za pośrednictwem usługi Microsoft Intune
  • konfigurowanie i monitorowanie bezpieczeństwa infrastruktury chmurowej MS Azure, chmury hybrydowej oraz rozwiązań on-premises
  • współpraca z działami bezpieczeństwa informacji i rozwoju oprogramowania w projektowaniu i wdrażaniu bezpiecznej architektury aplikacji

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • doświadczenie z platformą Microsoft Azure, O365
  • dobra znajomość technologii Microsoft 365 Security (Azure Security Center, Azure AD Identity Protection, Azure Advanced Threat Protection, Windows Defender Advanced Threat Protection, Office 365 ATP Threat Management, Microsoft Cloud App Security, Azure Information Protection)
  • znajomość rozwiązania SIEM Azure Sentinel
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć poznania nowych rozwiązań informatycznych w oparciu o potrzeby biznesowe klienta
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, procedur
  • samodzielność i sumienność w realizacji zadań i procedur
  • ukierunkowanie na realizację określonych celów oraz pracę zadaniową
  • kreatywność, umiejętność analizy i priorytetyzacji zadań

Mile widziane:

  • certyfikat Microsoft MS500, AZ500
  • znajomość technologii Microsoft 365: (Intune, Exchange Online, OneDrive, Skype for Business, SharePoint, Microsoft Teams)
  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskami Microsoft 365 i Office 365
  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą chmurową
  • doświadczenie i umiejętności w zakresie automatyzacji infrastruktury IT
  • dobrą znajomość bezpieczeństwa sieci i usług w chmurze
  • chęć pozostania na bieżąco z nowymi rozwiązaniami technologicznymi

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy
  • pracę w ciekawych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • możliwość zdobycia certyfikatów
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny i inne)
  • dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy