Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Microsoft Solution Sales Specialist

ZGODA.NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Efraima Schroegera 28

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług zgoda.net oraz rozwiązań Microsoft do klientów na terenie całego kraju

  • Utrzymywanie relacji z pozyskanymi Klientami oraz stały rozwój współpracy

  • Prowadzenie działań z zakresu social sellingu (LinkedIn)

  • Samodzielne przygotowanie prezentacji i ofert handlowych oraz umów sprzedaży we współpracy z działem prawnym

  • Negocjacje warunków

  • Nadzór nad rentownością kontraktów we współpracy z Customer Care Unit

Nasze wymagania

  • Doświadczania w sprzedaży usług chmurowych

  • Aktywnego konta LinkedIn

  • Dynamicznej, silnej osobowość z orientacją na osiąganie celów

  • Łatwości nawiązywania relacji

  • Umiejętności analitycznych i negocjacyjnych

  • Znajomości języka angielskiego, pozwalającego na swobodną komunikację biznesową

  • Mile widziane MS-700, AZ-104, MS-500 lub gotowość do pozyskania certyfikatu w początkowym etapie współpracy

  • Gotowości do odbywania podróży służbowych

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę u jednego z wiodących Partnerów Microsoft

  • Samochód służbowy lub car allowance

  • Umowę o pracę/B2B

  • Pracę w trybie hybrydowym/zdalnym

  • Strefę relaksu w ogródku z hamakami

  • Dofinansowanie pakietu medycznego i/lub dołączenie do pakietu Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Dołączenie do programu Multisport

zgoda.net – Microsoft Gold Partner, od 17 lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem szerokie grono firm. Definiują nas nasze wartości: dobro klienta, zaufanie i szacunek.

W zgoda.net wiemy, jak ułatwić życie naszych klientów. Tłumaczymy, edukujemy i wdrażamy rozwiązania, które przekładają się na rozwój ich firm.

Dołącz do naszego zespołu pasjonatów IT! Pomóż nam wzmacniać istniejące i budować nowe, owocne relacje biznesowe.

Przewiń do profilu firmy

Przebieg rekrutacji:

Rekrutacja składa się z 3 etapów, po każdym etapie otrzymasz informację o wyniku.

- wstępna rozmowa z przedstawicielem działu HR,

- rozmowa online z bezpośrednim przełożonym,

- podpisanie umowy.

Mam na imię Iwona i będę Twoim przewodnikiem podczas procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszej ofercie pracy … zapraszam do kontaktu! Iwona Klicka- HR & Financial Specialist (+48 882 480 101)