Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Microsoft System Administrator

LOTTOMERKURY Sp. z o.o.O firmie

  • Kijowska 1, Warszawa, Grochowska 278, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Azure

  • Microsoft 365

  • Microsoft Teams

  • Exchange Online

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i utrzymywanie kompleksowych rozwiązań chmurowych oraz on-premise z wykorzystaniem technologii Microsoft.

  • Zarządzanie usługami: Active Directory / Azure Active Directory, Microsoft Teams, Exchange Online, Azure Security Center, Azure AD Identity Protection, Azure Advanced Threat Protection Windows Defender Advanced Threat Protection, Office 365 ATP Threat Management, Microsoft Cloud App Security, Azure Information Protection.

  • Zapewnianie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania infrastruktury IT.

  • Zarządzanie i konfigurowanie systemów firmowych oraz urządzeń mobilnych za pośrednictwem usługi Microsoft Intune.

  • Konfigurowanie bezpieczeństwa infrastruktury chmurowej MS Azure, Microsoft 365, chmury hybrydowej oraz rozwiązań on-premises.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej wdrożonych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w administracji Windows Server / M365.

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Active Directory oraz Azure Active Directory (środowisko hybrydowe) – (tworzenie, rozwijanie i wdrażanie DNS/DHCP/WSUS/GPO)

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2016/2019.

  • Znajomość Exchange Online.

  • Znajomość innych produktów Microsoft takich jak: Enterprise Mobility + Security: Azure Identity Protection, Microsoft Defender Suite (Identity, Endpoint, Office 365), Cloud App Security, Azure Information Protection, Endpoint Management (MECM/MDM).

  • Znajomość automatyzacji procesów w oparciu o PowerShell.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza o sieciach komputerowych (ISO / OSI, konfiguracja IP, narzędzia diagnostyki sieci).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju.

  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

LOTTOMERKURY Sp. z o.o.

Lottomerkury Sp. z o.o. jest spółką skarbu Państwa należącą do Grupy Kapitałowej Totalizatora Sportowego. Działamy na rynku od 19 lat. Jesteśmy bardzo stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, kierując się uczciwością we wszystkim co robimy.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć bardzo dużo.

Przewiń do profilu firmy