Praca mid web .net developer

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Katowice
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Współpracę z członkami zespołu IT oraz z innymi zespołami, Opracowywanie projektów w oparciu o wymagania biznesowe dostarczone przez klienta, Wdrażanie wewnętrznych rozwiązań przy użyciu najnowszych...
    opublikowana: 22 lutego 2021
    • Wrocław
    Twój zakres obowiązków, uczestnictwo w projektowaniu i realizacji zadań przy budowaniu nowoczesnej platformy do tworzenia aplikacji biznesowych,, czynny udział w projektowaniu i rozwoju innych narzędzi dla programistów,, rozwój bieżących...
    opublikowana: 21 lutego 2021
    • Koszalin
    Twój zakres obowiązków: rozwój i utrzymanie systemów E-commerce, tworzenie nowych rozwiązań, integracja wewnętrznych/zewnętrznych systemów, współudział w tworzeniu architektury aplikacji, współpraca z innymi członkami zespołu lub wskazanymi...
    opublikowana: 3 lutego 2021