Logo Pracuj.pl

(Mid+) Full Stack Developer – PHP + React.js

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

  • React.js

System operacyjny

O projekcie

Tworzymy i rozwijamy nasze aplikacje, takie jak program aranżacyjny VOXBOX - wersja Web, Desktop i VR

czy inne narzędzia składające się na autorski omnichannel Grupy VOX.

Obecnie wszystkie nasze aplikacje są już w Google Cloud Platform.

Inicjatywa, demokracja i wspólne szukanie rozwiązań - to wartości, które pozwalają nam budować stabilny i nierotujący zespół IT. Działamy zwinnie, choć nie nazywamy tego w oparciu o konkretną metodologię - wykuwamy własną drogę, którą ciągle udoskonalamy.

Permanentnie rozszerzamy Zespół. Zależy nam na Osobach, które chcą z nami związać się na stałe - nie "na projekt".

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych oraz pomoc w utrzymaniu i rozwoju istniejących (głównie PHP + React.js)
  • Integracja aplikacji webowych z innymi aplikacjami i usługami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Bieżące wsparcie użytkownika dla tworzonych i rozwijanych systemów
  • Udział w projektowaniu aplikacji oraz nowych funkcjonalności
  • Współpraca w ramach analizy i testowania aplikacji webowych
  • Przygotowanie specyfikacji, szacowanie pracochłonności zadań dla celów ofertowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP (minimum 4 lata praktycznego doświadczenia)
  • Bardzo dobra znajomości technologii front-end - HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, ReactJS, NextJS
  • Znajomość bazy danych MySQL/MariaDb
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT
  • Na umiejętności pracy z systemem Linux (nie będziesz musiał administrować serwerami - mamy własnych administratorów)
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych

Mile widziane

  • Znajomość frameworka PHP Symfony 3+
  • Wiedza z obszaru tworzenia i automatyzacji testów jednostkowych, akceptacyjnych, integracyjnych
  • Wiedza z obszaru CI/CD
  • Doświadczenie w pracy z Code Review
  • Doświadczenie w projektowaniu API i integracji z API zewnętrznych usług
  • Znajomość nowych technologii frontendowych (np. TypeScript, VueJS, PWA)
  • Znajomość rozwiązań chmurowych
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • specjalista SAP
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Marka, doświadczenie – na rynku obecni jesteśmy od około 30 lat. Szukamy rozwiązań, przekuwamy „niemożliwe” we „wdrożone”. Ciągle się uczymy i ugruntowujemy swoją pozycję na rynku
  • Stabilizacja, wiedza, współpraca – w ramach naszych zespołów staż pracy powyżej 5 lat nie jest niczym szczególnym. Dlatego możesz liczyć na codzienne wsparcie, burze mózgów i przyjaźnie, które trwają nie tylko w godzinach pracy
  • Rozwój kompetencji twardych… – finansujemy uczestnictwo w konferencjach i eventach programistycznych, oferujemy dofinansowanie do dalszego kształcenia oraz lektoraty językowe
  • …oraz miękkich – w ramach cyklu szkoleń i warsztatów
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy – umożliwiające pracę zarówno w biurze jak i zdalnie
  • Technologie – pracujemy w metodologii Agile, wykorzystujemy GitLab jako narzędzie do CI/CD i zarządzania zadaniami
  • Miejsce pracy – możesz korzystać z naszego nowoczesnego biura niedaleko centrum Poznania, jak również hybrydowo lub w pełni korzystać z uroków pracy zdalnej.
  • A z niespodzianek? Zniżki na cały asortyment VOX – idealne, jeśli się urządzasz, budujesz lub po prostu chcesz odświeżyć wnętrze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji

1

rozmowa online - HR (~30')

2

rozmowa online - Team Leader + CIO (~60')

3

feedback/ofertowanie - max 24h od etapu 2.

Grupa Kapitałowa VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

(Mid+) Full Stack Developer – PHP + React.js, małopolskie